ترموستات دیجیتال اکسپرت مدل STC-100A

xpert

از {{model.count}}
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • برند: اکسپرت
  • مدل: STC-100A
  • کشور سازنده: چین
فروشنده فروشنده: فروشگاه انلاین خلیج سرما
آماده ارسال ناموجود
450,000
4%
435,000 تومان
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

محصولات مرتبط

ویژگی های محصول:

 مشخصات فنی:

 منبع تغذیه: VAC ٢٢٠،فرکانس 50/60 HZ 

* توان مصرفی برد: کمتر از 3w 

* محدوده اندازه گیری دما : C°٩٩ ~ C°-۴٠

* محدوده اندازه گیری دما : C°٩٩ ~ C°-۴٠

 * رزولویشن: 1 درجه سانتی گراد

 * تآخیر آلارم قطع سنسور: ١ دقیقه 

* نوع سنسور : NTC 

* ظرفیت خروجی رله: ٢٢٠VAC/١٠A * رطوبت نسبی 20+% ~ 85+% * دمای محیط کار: :  0 الی 60+ سانتیگراد * دمای نگهداری: -30 الی 75+ سانتیگراد ترموستات دیجیتال اکسپرت دمای دقیق محیط کار خود را بر روی صفحه نمایش لحظه به لحظه دریافت کرده و نمایش می‌دهد. ترموستات STC-100A توانایی اندازه گیری دما در بازه 40- تا 99 درجه سانتی گراد را تنها با دقت 1 درجه سانتی گراد داراست. تغذیه این ماژول 220 ولت است. از این رو رعایت نکات ایمنی، در حین کار با این ماژول ضروری است. ترموستات STC-100A کنترل دمایی دیجیتال بوده که قادر است دستگاهی (کمپرسور) با جریان 10A را کنترل کند. مهم ترین اهمیت این دستگاه این است که با محیط خیلی سرد کاملا سازگاری دارد و در عملکرد خود اختلالی ندارد. ترموستات STC-100A قابلیت استفاده در سرمایش و همچنین در گرمایش را داراست و می توان از منوی تنظیمات یکی از این دو حالت را انتخاب نمود. اما عمدتا از آن برای مصارف برودتی استفاده می کنند. حتی در منوی دستگاه به صورت پیشفرض در حالت برودتی قرار دارد.

تنظیم دمای ترموستات: با فشردن دکمه “SET” و پس از آن با استفاده از دکمه های “^”(بالا) و “v“(پایین) می توانید، مقدار دمای مورد نظر را تنظیم کنید، البته چنانچه پس از تنظیم دما تا چند ثانیه دکمه ای فشرده نشود، دما به طور خودکار ذخیره می شود. در راهنمای ماژول از دمای ترموستات تحت عنوان SP نام گذاری شده است.

تنظیم پارامتر های کنترلی: این ماژول دارای تعدادی پارامتر کنترلی به شرح ذیل است.

کد تنظیماتشرح کدمحدودهمقدار پیشفرض
HCحالت کاری (H: گرمابشی / C: سرمایشی) H/C C
Dاختلاف دمای آغاز به کار (اختلاف دمای واکنش) ۱ الی ۱۵ درجه۵
LSحداقل دمای قابل تنظیم40- الی SP۴۰-
HSحداکثر دمای قابل تنظیمSP الی 99۷۰
CAپارامتر کالیبراسیون۷- الی ۷ درجه۰
PTتاخیر زمانی واکنش۰ الی ۷ دقیقه۱

برای ویرایش پارامتر های کنترلی فوق، بایستی ابتدا دکمه “SET” را به مدت 4 ثانیه نگه دارید تا وارد صفحه تنظیمات شوید. پس از ورود  با استفاده از دکمه های دکمه های “^”(بالا) و “v“(پایین) می توان بین پارامتر ها جا به جا شد. برای ویرایش هر پارامتر کافیست روی آن دکمه “SET” را نگه داشته و با فشردن دکمه های “^”(بالا) و “v“(پایین) مقدار آن را ویرایش نمود. **تنظیم پارامتر HC (سرمایشی/گرمایشی):** پارامتر “P0” مشخص کننده عملکرد کلی ماژول است، این پارامتر دارای دو مقدار “H” و “C” است، که می توان با توجه به عملکرد مورد نظر یکی از آن ها را انتخاب کرد. اگر مقدار “H” برای پارامتر “HC” انتخاب شود، ماژول در مد گرم سازی عمل می کند. در این حالت اگر دمای محیط از دمای تنظیم شده پایین تر رود، رله متصل شده و تجهیز گرمایشی متصل شده به رله، روشن می شود. اگر مقدار “C” برای پارامتر “HC” انتخاب شود، ماژول در مد سرد سازی عمل می کند. در این حالت اگر دمای محیط از دمای تنظیم شده بالا تر رود، رله متصل شده و تجهیز سرمایشی متصل شده به رله، روشن می شود.

برند
اکسپرت
مدل
STC-100A
کشور سازنده
چین

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...